Vándorkiállítási gyűjteményeink katalógusa

A katalógus segítségével mélyebb betekintést nyerhet kölcsönözhető vándorkiállítási gyűjteményünk alkotásairól.

Vándorkiállítási gyűjteményeink lehetőséget biztosítanak bármely non-profit szervezet, egyesület, kulturális intézet, művelődési központ számára, hogy helyi közönségüket a japán kultúra egy-egy részletével ismertessék meg, szélesítsék Japánról kialakult képüket.

A gyűjtemények önálló kiállítások mellett, a japán kultúra bemutatását céljául vevő kulturális programok, rendezvények színesítését szolgálhatják.

A katalógus teljes formátumát az alábbiakban töltheti le:

VÁNDORKIÁLLÍTÁSI KATALÓGUS

A vándorkiállítási anyag kölcsönzésével kapcsolatos részletekről az alábbiakban tájékozódhat: