Beszéljünk a japánnyelv-oktatásról! - 3.

Volna kedve részt venni olyan találkozón, melyen kötetlenül oszthatja meg japánnyelv-oktatásról szerzett tapasztalatait, problémáit?

Időpont: június 1. (pén), 16:30–18:30
Helyszín: Japán Alapítvány Budapesti Iroda

Téma: Tan- és forrásanyagok

Júniusi témánk a „Tan- és forrásanyagok”. Ön milyen forrásokból (internet, könyv, videó, stb.) szokta összeállítani az órai foglalkozásokat? Osszuk meg egymással ötleteinket, gondolkozzunk közösen azon, milyen tananyagok, források állnak rendelkezésre a hatékony órai munkához!

Szeretettel várunk mindenkit, aki közoktatási intézményben, nyelviskolában tanít, magántanítással foglalkozik vagy éppen csak a japánnyelv-oktatás iránt érdeklődik. Kevesebb oktatói tapasztalattal rendelkezők is bátran jelentkezhetnek.

A találkozóra szerényebb édességgel, innivalóval készülünk.

Jelentkezni az alábbi linkre kattintva lehet:

A program előtt egy héttel mindenkit emailben értesítünk ki arról, mit érdemes magával hoznia.
Várjuk jelentkezésüket!

* A koordinátor japán nyelven segíti a beszélgetéseket.
* Beszélgetni magyarul és japánul is lehet.