Értesítés rendkívüli zárvatratásról

Értesítés a Japán Alapítvány Budapesti Iroda Könyvtárának zárvatartásáról

Frissítve: 2020. március 20-án!

A koronavírus-járvány (COVID-19) terjedésének megelőzése érdekében a Japán Alapítvány Budapesti Iroda könyvtára mellett átmenetileg irodáját is bezárja. Ebből kifolyólag telefononokat nem áll módunkban fogadni. Amennyiben kérdése van, kérjük, az info@japanalapitvany.hu emailcímen érdeklődjön! Köszönjük megértését és együttműködését.

Kedves Könyvtárlátogatók!

A magyar kormány vészhelyzetet rendelt el a koronavírus-járvány (COVID-19) terjedése miatt; melyre való tekintettel a Japán Alapítvány Budapesti Iroda könyvtára 2020. március 13-tól (péntek) határozatlan ideig zárva tart.

A kikölcsönzött könyvek és magazinok lejárati idejét automatikusan meghosszabbítjuk. A könyvtár újbóli kinyitásának időpontjáról a későbbiekben adunk ki értesítést. Részletekkel kapcsolatban az info@japanalapitvany.hu emailcímen tudnak informálódni.

Köszönjük szíves megértésüket és együttműködésüket!