Ugrás a tartalomra
  • Segédanyagok a Marugoto tankönyvcsaládhoz

A "Marugoto" a Japán Alapítvány tankönyvsorozata, amely a Japán Alapítvány japánnyelv-oktatási szabványán, a "JF Standerd"-en alapul. Ennek elsődleges célja a kölcsönös megértés előmozdítása. A könyveket tanári felügyelettel történő oktatásra fejlesztették ki, és az alábbi kategóriák szerint különülnek szét: Starter (Bevezető - A1), Elementary 1 (Kezdő 1 - A2), Elementary 2 (Kezdő - A2), Pre-Intermediate (Középhaladó - A2/B1), Intermediate 1 (Haladó 1 - B1), Intermediate 2 (Haladó 2 - B1).

• "Challenge with Erin – Japanese Language Test" japán nyelvtanulói applikáció

Érdekel a japán nyelv? Szeretnél könnyedén japánul tanulni, vagy lemérni japán tudásod? A „Challenge with Erin – Japanese Language Test” egy olyan applikáció, mellyel kártyajátékokon és kvízeken keresztül sajátíthatjátok el az alapfokú japán szavakat, kifejezéseket, illetve azt is lemérhetitek, mennyit sikerült megjegyeznetek belőlük.