Érdekli a japán kultúra?
A Japán Alapítvány Kulturális előadásain úgy ismerkedhet meg a japán kultúrával, hogy közben akár japánul is tanulhat.

Kitsuke

A félév utolsó, júniusi előadása a japán öltözködés tematikája köré épül.

Volt már rajtad valaha hagyományos japán öltözék, kimonó? Soron következő kulturális nyelvi foglalkozásunkon megismerkedünk a kimonó különböző fajtáival, az öltözködéshez nélkülözhetetlen kellékekkel, és nem csupán elméletben, hanem a valóságban is megtanuljuk, hogyan kell magunkra ölteni egy ilyen ruhát.

* A rendelkezésre álló kimonók száma korlátozott, ezért az előadásra maximum 16 főt tudunk regisztrálni, a jelentkezés beérkezési sorrendje alapján.
** Több résztvevős jelentkezés esetében kérjük, mindegyik résztvevő nevét és elérhetőségét adja meg.

Időpont:    2022. június 17. (péntek) 18:00–20:00
Helyszín:    Japán Alapítvány Budapesti Iroda, 1062 Budapest  Aradi u. 8-10.
Előadás nyelve:    magyar
Részvételi díj:   1.000Ft.
Létszám:    Maximum 16 fő. (a regisztráció beérkezésének sorrendjében)
Jelentkezés:    Az alábbi elérhetőségeken, emailen vagy telefonon, legkésőbb az előadást megelőző napig! Végleges helyfoglalás a részvételi díj befizetésének sorrendjében!

Elérhetőségek:
Tel: (06-1)214-0775 (hét–pén: 9:00–17:00)
E-mail: nikolenyigergely@japanalapitvany.hu
Kapcsolattartó: Nikolényi Gergely