Érdekli a japán kultúra?
A Japán Alapítvány kulturális előadásain úgy ismerkedhet meg a japán kultúrával, hogy közben akár japánul is tanulhat. Novemberi előadásunk témaja: Újévi üdvözlőlapok.

kép

Japánban szokás, hogy az emberek újévkor üdvözlőlapot küldenek egymásnak.

Soron következő kulturális nyelvi programunk lehetőséget nyújt a résztvevőknek, hogy elkészítsék saját egyedi nengadzsóikat. A témában Gáspár Annamária, képzőművész és japánnyelv-oktató tart előadást, melyet követően a gyakorlatban is kísérletet teszünk a japán üdvözlőlap-készítés fortélyainak alkalmazására.

Időpont: december 2. (pén) 18:00-19:30
Helyszín: Japán Alapítvány Budapesti Iroda (1062 Bp, Aradi u. 8-10.)
Keretlétszám: maximum 14 fő
Részvételi díj: 1,000Ft
Előadás nyelve: magyar

* FIGYELEM!!! A helyek korlátozott száma miatt a jelentkezéseket beérkezési, illetve befizetési sorrendben fogadjuk.
A regisztráció nem jelent helyfoglalást, a szabad helyeket a befizetési sorrend alapján töltjük fel. Kérjük szíves megértését!

Elérhetőségek:
Tel: (06-1)214-0775 (hét-pén:9:00-17:00)