Érdekli a japán kultúra?
A Japán Alapítvány kulturális előadásain úgy ismerkedhet meg a japán kultúrával, hogy közben akár japánul is tanulhat. Májusi előadásunk témaja: csigiri-e.

kép

A csigiri-e olyan műalkotás, amelyet úgy hoznak létre, hogy számos színes papírdarabfecnit ragasztanak egy nagyobb lapra. A foglalkozáson a képek elkészítéséhez origami papírt használunk. Az előadáson a résztvevők megtanulják az évszakokhoz, színekhez kapcsolódó japán szavakat, majd a négy évszakhoz kapcsolódó alkotásokat készítenek.

Időpont: május 19. (péntek) 18:00-19:30
Helyszín: Japán Alapítvány Budapesti Iroda (1062 Bp, Aradi u. 8-10.)
Keretlétszám: 15 fő (befizetési sorrendben)
Részvételi díj: 1.000 HUF

* FIGYELEM!!! A helyek korlátozott száma miatt a jelentkezéseket beérkezési, illetve befizetési sorrendben fogadjuk.
A regisztráció nem jelent helyfoglalást, a szabad helyeket a befizetési sorrend alapján töltjük fel. Kérjük szíves megértését!

Elérhetőségek:
Tel: (06-1)214-0775 (hét-pén:9:00-17:00)