Érdekli a japán kultúra?
A Japán Alapítvány Kulturális előadásain úgy ismerkedhet meg a japán kultúrával, hogy közben akár japánul is tanulhat.

A REGISZTRÁLÓK SZÁMA ELÉRTE A KERETLÉTSZÁMOT, EZÉRT ÚJABB JELENTKEZÉST SAJNOS MÁR NEM TUDUNK FOGADNI. KÉRJÜK SZÍVES MEGÉRTÉSÉT!

Júniusi témánk a nyári fesztiválok.
Láttál már élőben japán fesztivált? Nyáron számos ilyet rendeznek a szigetországban. Előadásunkon videókon keresztül mutatjuk be az egyes régiók ünnepeit, a különféle hangszerek hangzását, amelyek révén a fesztiváli hangulatot is megtapasztalhatjuk. Az előadás végén pedig megtanulunk egy Kantó-régióban népszerű fesztiváli táncot. Ha szeretsz táncolni, mindenképp itt a helyed!

Időpont: 2024. június 14. (péntek), 18:00-19:30
Helyszín: Japán Alapítvány Budapesti Iroda, Aradi u. 8-10.
Előadás nyelve: magyar
Részvételi díj: 1.000Ft
Keretlétszám: maximum 25 fő (a befizetés (NEM A REGISZTRÁCIÓ!) sorrendjében)
* Ha a befizetők száma eléri a keretlétszámot, a regisztrációt  lezárjuk. Kérjük szíves megértését.

Elérhetőségek:
Tel: (+36-1)214-0775 (H-P 9:00-17:00)
Email: gergely_nikolenyi@jpf.go.jp
Kapcsolattartó: Nikolényi Gergely