A Japán Alapítvány Kölni Iroda és Japán Alapítvány Budapesti Iroda közös szervezésében új online bevezető tanfolyamot indítunk japánnyelv-oktatóknak, amelyre szeretettel várunk minden érdeklődőt.

Időtartam:

2022. április – július    (összesen 8 előadás, minden második héten)
     szerdai kurzus    (10:30–12:30)
     pénteki kurzus    (17:30–19:30)

Célcsoport:

legfeljebb 3 év tanítási tapasztalattal rendelkező, vagy kezdő nyelvoktatók
      * A tapasztalat hiánya nem akadály, ám minden alkalommal feladatokat adunk ki, melyek elvégzéséhez maximálisan pozitív hozzáállás szükséges.
      * Az alábbi országokból való jelentkezéseket előnyben részesítjük: Németország, Svájc, Ausztria, Liechtenstein, Hollandia, Dánia, Norvégia, Finnország, Svédország, Magyarország, Észak-Macedónia, Horvátország, Szlovákia, Szlovénia, Szerbia, Csehország, Bosznia-Hercegovina, Lengyelország, Bulgária, Románia.

Lebonyolítás:

Zoom, Slack

Létszám:

kb. 30 fő

Részvételi díj:

ingyenes

Leírás:

A Japán Alapítvány Japánnyelv-oktatási Módszertan Sorozatára építve, az oktatásmetodika alapjait mutatjuk be. A tanítási módszereket a "Marugoto: Japán nyelv és kultúra" című könyv példáján keresztül mutatjuk be, de a tartalom hasznos lesz azok számára is, akik más tananyagokat használnak. A tankönyvet nem szükséges megvásárolni.

Előadások nyelve:

japán (JLPT N2 vagy B2 szint)

A tanfolyam rendjével, egyéb információkkal kapcsolatban itt tájékozódhat.

Jelentkezés:

Jelentkezési határidő:

2022. április 10. (vasárnap)

* A részvétel lehetőségéről emailben vesszük fel a kapcsolatot regisztrálóinkkal.A résztvevőknek egy héttel a tanfolyamkezdés előtt küldjük el a bejelentkezési információkat.

Egyéb felmerülő kérdéseit az alábbi email-címre küldheti:
kurse★jki.de (a csillagot helyettesítse erre: @)

Várjuk jelentkezését!

Japán Alapítvány Kölni Iroda és Japán Alapítvány Budapesti Iroda