A Japán Alapítvány Kölni Iroda és Japán Alapítvány Budapesti Iroda közös szervezésében online bevezető tanfolyamot indítunk japánnyelv-oktatóknak, amelyre szeretettel várunk minden érdeklődőt.

kép

Előadók: Azuma Kentaró, Katharina Dudzus (Japán Alapítvány Kölni Iroda), Yoshioka Chisato (Japán Alapítvány Budapesti Iroda), Sakamoto Miharu (Jagelló Egyetem, Lengyelország) és mások

Lebonyolítás:
<előadás> Zoom (https://zoom.us/) online meeting
            <feladatok, file-cserék> Slack
Létszám: maximum 30 fő
Részvételi díj: ingyenes
Célcsoport: legfeljebb 3 év tanítási tapasztalattal rendelkező, vagy kezdő nyelvoktatók
      * A tapasztalat hiánya nem akadály, ám minden alkalommal feladatokat adunk ki, melyek elvégzéséhez maximálisan pozitív hozzáállás szükséges.
      * Az alábbi országokból való jelentkezéseket előnyben részesítjük: Németország, Svájc, Ausztria, Liechtenstein, Hollandia, Dánia, Norvégia, Finnország, Svédország, Magyarország, Észak-Macedónia, Horvátország, Szlovákia, Szlovénia, Szerbia, Csehország, Bosznia-Hercegovina, Lengyelország, Bulgária, Románia.

Időtartam:
<szerdai kurzus>   4/19, 5/3, 5/17, 5/31, 6/14, 6/28, 7/12, 7/26  10:30-12:30(Közép-Európai nyári idő)
<pénteki kurzus> 4/21, 5/7, 5/19, 6/2, 6/16, 6/30, 7/14, 7/28    17:30-19:30 (Közép-Európai nyári idő)

Leírás:
   A Japán Alapítvány Japánnyelv-oktatási Módszertan 8 alkalmas sorozata. Részletekkel kapcsolatban ld.: Tanfolyamrend
A szerda délelőtti és péntek esti kurzusok azonosak. Kérjük, az önnek leginkább megfelelő időpontokra jelentkezzen.
A tanfolyamok a Japán Alapítvány Japánnyelv-oktatási Módszertan Sorozatának anyagát feldolgozva haladnak.
A tanítási módszereket a "Marugoto: Japán nyelv és kultúra" című könyv példáján keresztül mutatjuk be, de a tartalom hasznos lesz azok számára is, akik más tananyagokat használnak. A tankönyvet nem szükséges megvásárolni.

Előadások nyelve:    japán (JLPT N2 vagy B2 szint)
Jelentkezés:   INNEN
Kapcsolat: kurse★jki.de (a csillag helyett: @)

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Frissítve: 2023. március 16.