kép

A Japán Alapítvány Budapesti Iroda tanulókört szervez japánnyelv-oktatók részére.

Téma: Hogyan tanítsuk a beszédet?
Időpont: 2023. november 25. (szombat) 10:00-12:00
Helyszín: Japán  Alapítvány Budapesti Iroda könyvtára    (1062 Budapest, Aradi u. 8-10.)
Leírás: A kurzus a beszédtanítás alapjait tekinti át. A tanítás alapjainak, valamint a gyakorlat módszereinek vizsgálata révén közösen mérlegeljük az órai színvonal javításának lehetőségeit.
Felhasznált tananyag: Japán Alapítvány „Nihongo-kjódzsu sirízu – hanaszu koto o osieru
            * Az első 10 jelentkezőnek ajándékba adjuk a felhasznált tananyagokat.
Előadás nyelve: japán (N3 szint, minimum B1)
Előadó: Jasima Jaszuhiro (JFBP)
Részvételi díj: díjtalan

Célcsoport: főként magyar anyanyelvű japánnyelv-oktatók
            * Az előadás elsősorban a magyar anyanyelvű tanárokat célozza meg, de ez nem zárja ki a más régiókból való jelentkezést.
            * Szeretettel várjuk mindazokat, akik japánt tanítanak (magántanítást is beleértve), de még soha nem tanultak oktatásmetodikát, illetve azokat is, akik csak most kezdtek el japánul tanítani.

Jelentkezés: https://forms.office.com/r/zJneSEtR5z  (határidő: november 20. (hét) 23:59)

Kapcsolat:
BP_nihongojpf.go.jp (A csillag helyébe írjon @ jelet.)